Дізнаєтеся? Який ви тип?

«Геній»

Ніколи не докладав особливих зусиль у вивченні мови, але говорить на ньому швидко і без зусиль. Передалося у спадок, за допомогою 25 кадрів, наснилося уві сні або магія.

«Відмінник»

З першого разу розуміє та запам’ятовує граматичний матеріал, говорить майже без помилок, вчить та переказує тексти будь-якої складності, вивчені слова відразу використовує у мові.

“Борець”

Дуже ретельно робить домашнє завдання, старанно все записує, повторює, вимовляє, слухає. Вчить і відразу забуває, б’є себе по лобі, стукає по столу від досади, радіє, коли виходить. Найчастіше йому найскладніше просуватися вперед, але це його тільки заводить.

«Носій»

Вивчив і непогано знає мову за піснями, фільмами, подкастами, друзями з Техасу та Каліфорнії. Найчастіше говорить майже без акценту, періодично робить граматичні помилки, але їх не помічає, бо не знає таке слово «граматична помилка». Козиряє сленгом, скороченнями, фразовими дієсловами, ідіомами, цитатами з фільмів.

“Оптіміст”

Нічого не вчить, не робить домашніх завдань, але старанно носить усі навчальні матеріали з собою, сподіваючись, що ось-ось щось шанує. «Виїжджає» на заняттях на своїх знаннях ще зі школи, і з року в рік знає тільки те, що знає і більше ні слова, але дуже задоволений собою, підтримуючи рівень.

Ждун

Довго вирішується почати вивчати мову, приходить на перше заняття, тут же прикидає обсяг зусиль та інвестицій у цей «проект», згадує, як добре йому жилося до, розуміє, що не так він йому вже й потрібен і відкладає на колись. ні на потім.

«Вічний студент»

Вчить мову роками, вільно говорить і не може насититися, цікавиться кожною деталлю, всі фільми давно дивиться в оригіналі, робить перепости сторінок різних мовних шкіл, відвідує спікінг клуби, листується мовою, що вивчається. Створює середу всіма можливими методами.

«Приколіст»

Він непогано каже, його добре розуміють його колеги з навчання, але для вуха носія він завжди вигадує кумедні контексти. І все завдяки маленькому нюансу – то наголос не так, то короткий звук замість довгого (shit – sheet, bitch – beach), то букву поміняє місцями або поставить зайву, або навпаки, не доставить, то слово схоже використовує, замість правильного, і було би все нічого, але контексти виходять дуже кумедні.

«Ентузіаст»

Завжди готовий до заняття, все вчить, що задали і навіть трохи більше, активно обговорює теми, цікавиться нюансами, ставить питання, розбирається та отримує задоволення від процесу.

«Азірів»

Все ок, але «пронансіоушен» 🤦🏻♀️

Рашн інгліш… і нехай весь світ зачекає )

веджитейблс (vegetables), аскід (asked), герл (girl), зіс з (this is) тощо.

«Грамотій»

Бігло каже, хороший запас слів, все розуміє, але звичка говорити «твоя моя розуміти» сильніша за бажання це виправити.

Написано з любов’ю❤️

Всі збіги випадкові 😆